Nauja lentyna „Hardtop”

Suprojektavome naują mūsų produktą bei priedą prie „hardtop” – lentyną.

Ši lentyna sukurta siekiant supaprastinti daiktų pasidėjimą bei transportavimą. Leidžia efektyviai išnaudoti erdvę, suteikiant daugiau vietos ir tvarkos automobilio salone.

Pagrindinės lentynos savybės:

  1. Patogumas: Lengvai montuojama ir nuimama, lentyna leidžia greitai ir paprastai organizuoti daiktus.
  2. Funkcionalumas: Daugybė vietų užkabinimui ( diržams ), suteikia galimybę saugiai laikyti įvairius daiktus, užtikrinant jų stabilumą ir apsaugą transportavimo metu.
  3. Tvirtumas: Konstrukcija pagaminta iš tvirtų ir lengvų medžiagų, kurios atlaiko didesnes apkrovas ir ilgalaikį naudojimą.
  4. Specializuotas pritaikymas: Lentyna sukurta specialiai mūsų pagamintiems „hardtop” modeliams, užtikrinant greitą ir lengvą montavimą.

Šis naujas produktas padės jums lengviau ir patogiau tvarkyti savo daiktus kelionės ar darbo metu, užtikrindamas, kad visi reikalingi daiktai būtų lengvai pasiekiami ir saugiai laikomi. Patogu kasdieniniam naudojimui, tiek ilgoms kelionėms.

 

Domina papildomi priedai?

SUSISIEKTI

Kitos naujienos

Drone's wing segment

Sparno Segmentas

Pagamintas drono sparno segmentas. Šis sparno segmentas pagamintas klientui, patikrinti plastiko standumą bei patvarumą, įvertinti…

Plačiau
Composite part for drone airframe

Anglies pluošto detalė dronui

Pagaminome anglies pluoštu sustiprintą drono kameros laikiklį.

Plačiau

Volkswagen Amarok 2023 Hardtop

Mūsų suprojektuotas ir pagamintas Volkswagen Amarok „hardtop” Sukurtas patogesnei bei saugesnei eksplotacijai, nepamirštant stiliaus. Žemiau…

Plačiau
Visos naujienos