Apie mus

Gaminti tik kokybiškus ir atitinkančius kliento reikalavimus gaminius.

UAB „Ronika“ įsteigta 1991 metais. Daugiau nei 30 metų įmonė kaupia patirtį gamindama gaminius iš stiklo plastiko, todėl šiandien klientams gali pasiūlyti kokybiškas ir patikimas paslaugas.
Gaminamos produkcijos ir paslaugų kokybės gerinimas – tai nuolatinis įmonės siekis, kuris lydi įmonę nuo pat jos įkūrimo. Tuo tikslu nuolat atnaujinama gamybos technologija, diegiami naujausi šios srities įrengimai ir įranga.

Įmonės vizija

Išlaikyti ir stiprinti klientams patrauklaus, patikimo, ekonomiškai naudingo ir nuolat tobulėjančio partnerio įvaizdį.

Milling heads for different purposes

Įmonės pagrindiniai tikslai

Padėti žmonėms ir įmonėms įgyvendinti savo idėjas, kuriant naujus ir modernizuojant bei remontuojant turimus stiklo plastiko produktus.
Gaminti tik kokybiškus ir atitinkančius kliento reikalavimus gaminius.
Sudaryti savo darbuotojams sąlygas efektyviai dirbti, ugdyti savo sugebėjimus bei įgyvendinti asmeninius tikslus.

Mes siekiame, kad mūsų verslas būtų pelningas. Ši nuostata suteikia galimybę bendrovei tobulėti, plėstis ir geriau tenkinti vis augančius mūsų klientų reikalavimus. Siekiant tobulinti savo darbą bei padėti įgyvendinti klientų norus bendrovėje įdiegta našios kompiuterines programos.

3D scanning. Pickup scanning process.

ISO 9001 Sertifikavimas

UAB Ronika, esam ISO 9001 sertifikuoti, tai yra tarptautiškai pripažįstamas standartas kokybės valdymo sistemoms. Šis sertifikatas atspindi mūsų įsipareigojimą teikti aukštos kokybės produktus/paslaugas ir nuolatinį tobulėjimą mūsų verslo procesuose.

Pagrindinės Išvados:

  • Tarptautinis pripažinimas: Mūsų ISO 9001 sertifikavimas rodo, kad mes laikomės tarptautinių standartų kokybės valdymui, užtikrinant, kad mūsų klientai gautų produktus/paslaugas aukščiausio lygio.

  • Įsipareigojimas kokybei: Mes įsipareigoję atitikti ir viršyti klientų lūkesčius, palaikydami tvirtą kokybės valdymo sistemą, kuri atitinka ISO 9001 reikalavimus.

  • Nuolatinis tobulėjimas: ISO 9001 skatina nuolatinį tobulėjimą. Šią sistemą naudojame reguliariai vertindami ir tobulindami savo procesus, užtikrindami efektyvumą visose mūsų veiklos sferose.

  • Klientų pasitenkinimas: Mūsų dėmesys kokybės valdymui grindžiamas noru padidinti klientų pasitenkinimą. Siekiame nuolat teikti produktus/paslaugas, atitinkančius ar viršijančius klientų reikalavimus.

  • Sertifikavimo organizacija: Mūsų ISO 9001 sertifikavimą įteikė „DNV Lithuania”, lyderiaujanti akreditavimo organizacija, suteikianti papildomą įrodymą mūsų įsipareigojimui kokybei.

Mes nuoširdžiai laikomės ISO 9001 principų, siekdami puikybės visuose mūsų verslo aspektais. Šis sertifikatas sustiprina mūsų poziciją kaip patikimo partnerio klientams, tiekėjams ir suinteresuotoms šalims.

Quality Systems Certificate ISO:9001 certified by DNV