UAB „Ronika ” e. komercijos modelio diegimas

UAB Ronika kuria ir diegia e.komercijos modelį

Nuo 2022 m. vasario mėnesio UAB Ronika įgyvendina projektą „UAB Ronika e.komercijos modelio diegimas Nr. 13.1.1-LVPA-K-860-01-1593″

Priemone: E. Komercijos modelis COVID-19

Projekto tikslas: įdiegti informacines technologijas, kurios leistų elektroniniu būdu valdyti verslo sandorius bei pirkimus, prisidedant prie įmonės pajamų augimo. Visos sistemos bus integruotos su centralizuota verslo valdymo (ERP) sistema, užtikrinant el. parduotuvių, B2B ir B2C sistemų visapusišką administravimą, prekių ar paslaugų užsakymo patogumą bei užsakymų valdymą.

Projekto veikla: kliento bendros savitarnos sistemos (B2C) ir juridinio asmens savitarnos sistemos (B2B) sukūrimą, įdiegimą ir visapusišką integraciją su kliento naudojama ERP sistema. Taip bus parengta pilnavertiška integracija su kliento naudojama ERP sistema, kuriant ir įgyvendinant šias savitarnos sistemas.

Projekto finansavimas: Finansuojama iš Europos regionines plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

Bendra projekto verte: 19 991 EUR

Europos regioninės plėtros fondo skirtas finansavimas: 14 994 EUR

Projekto trukme: 12 mėn.

Kitos naujienos

Drone's wing segment

Sparno Segmentas

Pagamintas drono sparno segmentas. Šis sparno segmentas pagamintas klientui, patikrinti plastiko standumą bei patvarumą, įvertinti…

Plačiau

Nauja lentyna „Hardtop”

Suprojektavome naują mūsų produktą bei priedą prie „hardtop” – lentyną. Ši lentyna sukurta siekiant supaprastinti…

Plačiau
Composite part for drone airframe

Anglies pluošto detalė dronui

Pagaminome anglies pluoštu sustiprintą drono kameros laikiklį.

Plačiau
Visos naujienos