UAB „Ronika ” e. komercijos modelio diegimas

UAB Ronika kuria ir diegia e.komercijos modelį

Nuo 2022 m. vasario mėnesio UAB Ronika įgyvendina projektą „UAB Ronika e.komercijos modelio diegimas Nr. 13.1.1-LVPA-K-860-01-1593″

Priemone: E. Komercijos modelis COVID-19

Projekto tikslas: įdiegti informacines technologijas, kurios leistų elektroniniu būdu valdyti verslo sandorius bei pirkimus, prisidedant prie įmonės pajamų augimo. Visos sistemos bus integruotos su centralizuota verslo valdymo (ERP) sistema, užtikrinant el. parduotuvių, B2B ir B2C sistemų visapusišką administravimą, prekių ar paslaugų užsakymo patogumą bei užsakymų valdymą.

Projekto veikla: kliento bendros savitarnos sistemos (B2C) ir juridinio asmens savitarnos sistemos (B2B) sukūrimą, įdiegimą ir visapusišką integraciją su kliento naudojama ERP sistema. Taip bus parengta pilnavertiška integracija su kliento naudojama ERP sistema, kuriant ir įgyvendinant šias savitarnos sistemas.

Projekto finansavimas: Finansuojama iš Europos regionines plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

Bendra projekto verte: 19 991 EUR

Europos regioninės plėtros fondo skirtas finansavimas: 14 994 EUR

Projekto trukme: 12 mėn.

Kitos naujienos

FAKUMA 2023 exhibition logo

„FAKUMA” Paroda

UAB „Ronika” dalyvauja parodoje „Fakuma„, kuri vyksta Vokietijoje, Frickenhausene. Šioje parodoje dalyvauja įmonės vadovas, ieškodamas…

Plačiau
Ari 345 Cargo box

Ari 345 Cargo kėbulo dalys

UAB „Ronika” po NUFAM 2023 parodos gavo pasiūlymų ir turėjo susitikimą su „Ari Motors„. Elektromobilių gamintoju Vokietijoje….

Plačiau
Auga M1 Hibridinis traktorius 4

Auga M1 Hibridinis traktorius

Su džiaugsmu pranešame, kad UAB Ronika prisidėjo prie pirmojo, Lietuvoje sukurto hibridinio / biometanu varomo…

Plačiau
Visos naujienos