DUK

Detalės pagamintos iš stiklo bei anglies pluoštų yra tvarios, lengvos bei atsparesnės daugiau gamtinių bei fizinių sąlygų.

Stiklo pluoštas ir anglies pluoštas naudojami įvairių produktų gamybai, tokiai kaip automobilių dalys, laivų konstrukcijos, orlaivių dalys, sporto įranga, baidarės, vėjo turbinos ir daugeliui kitų pramonės šakų.

Stiklo pluošto ir anglies pluošto detalių stiprumas yra didesnis nei tradicinių medžiagų, tokios kaip metalai ar plastikai. Šios medžiagos taip pat pasižymi geru atsparumu tempimui, lenkimui ir smūgiams.

Stiklo pluošto ir anglies pluošto detalių gamybos procesas apima daugelį etapų, pradedant pluošto medžiagos paruošimu ir apdorojimu, audinio formavimu, klijavimu arba impregnavimu, plytelių išdėstymu, sukibimo procesu ir galutiniu formavimu, priklausomai nuo konkrečios gamybos technologijos ir formų reikalavimų.

Taip, mes galime gaminti stiklo pluošto ir anglies pluošto detales pagal individualius klientų reikalavimus. Mes dirbame su klientais, kad suprastume jų unikalius poreikius ir sukurtume pritaikytas detales, atitinkančias jų specifinius dizaino ar funkcionalumo reikalavimus.

Taip, stiklo pluošto ir anglies pluošto detalės yra atsparios korozijai ir daugeliui chemikalų, įskaitant rūgštis ir bazes. Tai suteikia joms pranašumą prieš metalines ar kitas medžiagas, kurios gali būti pažeidžiamos įvairių cheminių medžiagų.

Norėdami užsisakyti stiklo pluošto ir anglies pluošto detales arba pateikti individualų užsakymą, galite susisiekti su mumis per mūsų svetainę, el. paštu ( arturas@ronika.lt ) ar telefonu ( +37037441084 ). Mes su jumis bendradarbiausime, kad suprastume jūsų poreikius ir sudarytume tinkamą užsakymą pagal jūsų pageidavimus.